Business

Tara makes and sells scarves for children and adults. She is able to sell the scarves for $18 per unit. Materials for the scarves cost $4 each. She has fixed costs per month of $280, and estimates that she can make and sell 80 scarves each month. How many scarves does Tara need to sell to break even?